EMCC Finland

Hallitus

Yhdistyksen toimintaa johtaa hallitus, jonka toimikausi on kaksi vuotta. Varsinaisia jäseniä on 5-7 ja varajäseniä 1-2 sekä tarpeen mukaan muita hallituksen erikseen kutsumia toimihenkilöitä.

Hallitus 2018

Christel Berghäll-Högström
FI puheenjohtaja
christel.berghall@stepbeyond.eu

Sara Partanen
FI jäsen ja sihteeri
partanen.sara.s@gmail.com

Terhi Vesterinen
FI jäsen, varapuheenjohtaja
terhi.vesterinen@solpoint.fi

Tiina Rautkorpi
FI jäsen
tiina.rautkorpi@gmail.com

Irja Leppisaari
FI jäsen, varapuheenjohtaja
irja.leppisaari@centria.fi

Sannamari Sala
FI jäsen
sannamari.sala@gmail.com

Pilvi Nybom
FI varajäsen
pilvi.nybom@incoaching.fi

Find a Mentor, Coach, or Supervisor

Search through our database to find a Mentor and/or Coach near you who matches your requirements. If you are an EMCC mentor/coach and wish to set up/edit your profile please log in and go to membership then choose the option for “My Account”.